Klasztorne, 235.14 m2, 8 pokoje dom na sprzedaż, dodane 20 sierpień 2018 | Magnolia Nieruchomości Szczecin, mieszkania i domy oraz działki
Notes ofert (0)


Klasztorne, 235.14 m2, 8 pokoje

dom na sprzedaż, dodane 20 sierpień 2018

oferta numer 316510
380000 Bardzo dobry

Opis

Nieruchomość zabudowana na działkach o łącznej pow. 6500m2 o charakterze komercyjnym wraz z budynkami gospodarczymi z przeznaczeniem na działalność agroturystyczną. W skład wchodzi budynek mieszkalny o pow. użyt. 235,14m2 gdzie na każdym pół piętrze domu są pokoje z łazienkami. Dodatkowo na I piętrze jest duże pomieszczenie konferencyjne do którego przynależy kuchnia oraz łazienka. Wszystkie pokoje z przynależnymi łazienkami są odremontowane. Dom jest podpiwniczony, ocieplony i otynkowany a na dachu położona jest blacho dachówka. Ogrzewanie z pieca c.o. i c. w. położonego w piwnicy. Ciepła woda może być również z bojlera elektrycznego. Kanalizacja miejska. Na działce znajdują się trzy budynki gospodarcze. Budynki wymagają remontu. Całość posesji właściwie oświetlona oraz założony monitoring. Przed domem duży plac manewrowy prowadzący do budynków gospodarczych. Nieruchomość nadająca się na np "dom złotej jesieni" lub pensjonat- hostel, budynek rehabilitacji gdyż w okolicach bardzo zachęcająca lokalizacja do aktywności fizycznej, spływy kajakowe, grzyby, ryby itd. We wsi znajduje się sklep ogólnospożywczy, kościół oraz świetlica. W niedalekiej odległości od miejscowości droga wojewódzka łącząca Choszczno, Bierzwnik i Gorzów Wlkp. oraz linia kolejowa Szczecin - Poznań.Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację i duży potencjał w działalności agroturystycznej.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

Sprawdź ratę kredytu!
cena 380 000 PLN
Cena obniżona
1 616.06 PLN / m2

Makler Nieruchomości

531 530 640

Napisz do mnie

wyślij zapytanie
Ogrzewanie:
CO własne
Cena za m2:
1 616.06 zł
Miejscowość:
Klasztorne
Stan prawny:
Własność
Rok budowy:
1960
Liczba kondygnacji:
4
Powierzchnia:
235.14 m2
Powierzchnia działki:
6 500 m2
Kształt działki:
Nieregularny
Standard:
Bardzo dobry
Liczba pokoi:
8
Ciepła woda:
Piec węglowy/drewno
Typ kuchni:
Oddzielna
Parking naziemny
Ogród
Piwnica

Lokalizacja