Magnolia Nieruchomości: mieszkania domy działki sprzedaż- Szczecin
 MIESZKANIA   Sprzedaż   Wynajem
 DOMY   Sprzedaż   Wynajem
 LOKALE   Sprzedaż   Wynajem
 DZIAŁKI   Sprzedaż   Wynajem
 OBIEKTY   Sprzedaż   Wynajem


nieruchomości szczecin


Biuro nieruchomości MAGNOLIA

DEJA GROUP
Księcia Bogusława X 8/5
70-440 Szczecin  

Jagiellońska 90/6
70-437 Szczecin  

NIP: 8551338905
Regon: 812515313

info@magnolia.nieruchomosci.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
sobota - po uzgodnieniu telefonicznym

Infolinia: 91 88 777 88 
tel. +48 91 483 39 52 
fax +48 91 881 22 65


Kredyty
Agnieszka Szupieńko
+48 695 855 650
kredyty@magnolia.nieruchomosci.pl

Marketing i reklama
+48 602 536 918
reklama@magnolia.nieruchomosci.pl


Multibank nr konta:
75 1140 2017 0000 4302 0425 7648





Maklerzy:

Anna Walawska, lic. nr 11608
manager  
+48 604 372 499
anna@magnolia.nieruchomosci.pl

Joanna Łukaszczyk  
+48 606 518 561
joanna@magnolia.nieruchomosci.pl

Małgorzata Wyszczelska 
+48 534 111 616
malgorzata@magnolia.nieruchomosci.pl

Michał Mazur 
+48 730 421 186
michal@magnolia.nieruchomosci.pl

Malwina Kostrzewska 
+48 518 737 411
malwina@magnolia.nieruchomosci.pl

Monika Jaskulska  
+48 606 518 281
monika@magnolia.nieruchomosci.pl

Krystian Kudliński  
+48 730 427 185
krystian@magnolia.nieruchomosci.pl

Marta Milewska  
+48 531 130 370
marta@magnolia.nieruchomosci.pl

Marcel Nowak  
+48 531 530 640
marcel@magnolia.nieruchomosci.pl

Katarzyna Kruszczyńska  
+48 530 860 070
katarzyna@magnolia.nieruchomosci.pl

Michał Imbiorkiewicz  
+48 530 013 641
mi@magnolia.nieruchomosci.pl