Magnolia Nieruchomości: mieszkania domy działki na sprzedaż Szczecin
 MIESZKANIA   Sprzedaż   Wynajem
 DOMY   Sprzedaż   Wynajem
 LOKALE   Sprzedaż   Wynajem
 DZIAŁKI   Sprzedaż   Wynajem
 OBIEKTY   Sprzedaż   Wynajem


nieruchomości szczecin


Biuro nieruchomości MAGNOLIA

DEJA GROUP
Księcia Bogusława X 8/5
70-440 Szczecin  

NIP: 8551338905
Regon: 812515313

info@magnolia.nieruchomosci.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
sobota - po uzgodnieniu telefonicznym

Infolinia: 91 88 777 88 
tel. +48 91 483 39 52 


Asystentka biura
Wiktoria Gąsiewska
+48 530 013 641
wiktoria@magnoliabn.pl

Kredyty
Agnieszka Szupieńko
+48 695 855 650
kredyty@magnoliabn.pl

Marketing i reklama
Adrian Deja
+48 602 536 918
reklama@magnolia.nieruchomosci.pl


Mbank nr konta:
75 1140 2017 0000 4302 0425 7648





Maklerzy:

Dyrektor biura
Anna Walawska, lic. nr 11608  
+48 604 372 499
anna@magnoliabn.pl

Dagmara Wilk, lic. nr 9419  
+48 531 530 640
dagmara@magnoliabn.pl

Mariusz Wenta, lic. nr 14725  
+48 662 279 695
mariusz@magnoliabn.pl

Michał Mazur 
+48 730 421 186
michal@magnoliabn.pl

Monika Jaskulska  
+48 606 518 281
monika@magnoliabn.pl

Krystian Kudliński  
+48 730 427 185
krystian@magnoliabn.pl

Tomasz Chmielewski  
+48 608 853 074
tomasz@magnoliabn.pl

Jacek Juszko  
+48 607 764 762
jacek@magnoliabn.pl

Zuzanna Jenne  
+48 518 737 411
zuzanna@magnoliabn.pl

Joanna Przytarska  
+48 606 518 561
joanna@magnoliabn.pl